Specialūs pasiūlymai

EoLab kosmetikai nuolaidos

Rūpinkitės savo veido, kūno bei plaukų grožiu su natūralia kosmetika EoLab! EoLab priemonėse naudojamos tik natūralios žolelės bei aliejai, kurie yra išgaunami iš aukštos kokybės ingredientų. EoLab kosmetika yra saugi bei efektyvi, kurios sudėtyje yra daugiau nei 95% organinių ingredientų, dalis ingredientų yra sertifikuoti BIO, ECOCERT, BDIH sertifikatais. EoLab kosmetikoje susijungia natūralių aromatų, efektyvių aliejų ir augalų galia!

Rūpinkitės savo grožiu su EoLab kosmetika!

Negyvosios jūros mineralai Jūsų grožiui!

Seamantika – tai išskirtine kokybe, natūralumu bei prabanga dvelkianti kosmetika, kurioje susijungia natūralūs augalų ekstraktai, įvairūs aliejai bei Negyvosios jūros mineralai. Seamantika produktai gaminami kruopščiai atrenkant žaliavas, derinant ingredientus tarpusavyje, siekiant sukurti kokybiškus produktus.

Seamantika produktų sudėtyje nėra SLS, SLES, parabenų ir naftos produktų. Produktai nėra testuojami ant gyvūnų. Gamtai draugiški produktai ir pakuotės.

Mėgaukitės gaiviais su La Rive aromatais!

Gaivus dvelksmas... Pasitikėjimo suteikiantis aromatas... Subtilus, seksualumu dvelkiantis aromatas... Su La Rive kiekvienas suras sau tinkamą aromatą...

Atskleiskite save su La Rive!