Naudinga

10 faktų, kurių nežinojote apie Negyvąją jūrą

Negyvoji jūra taip pat yra žinoma kaip Druskos jūra, kuri ribojasi su Jordanija rytuose, su Izraeliu ir Vakarų krantu vakaruose. Norime Jus supažindinti su įdomiais faktais apie šią nepaprastą, unikalią ir nuostabią pasaulio vietą.

Negyvosios jūros mineralai Jūsų grožiui!

Turbūt nėra žmonių, kurie nebūtų girdėję apie stebuklingas Negyvosios jūros galias. Teigiama, kad Negyvosios jūros vanduo, druska, mineralai bei purvas daro stebuklus mūsų organizmui: gydo daugelį ligų, atpalaiduoja kūną bei suteikia grožio!

Tiesa ir mitai apie plaukų slinkimą

Sveiki, stiprūs ir tankūs plaukai - tai kiekvienos moters svajonė. Nieko nuostabaus, juk gražūs plaukai - vienas svarbiausių moterį išskiriančių požymių bei geros savijautos ir pasitikėjimo savimi elementas.

Deja, vis dažniau moterys skundžiasi padidėjusiu plaukų slinkimu. Išskiriama daug tokios būsenos priežasčių: stresas, pervargimas, nesubalansuota mityba, ligos, užteršta aplinka – ir tai tik kelios iš jų. Tačiau labai dažnai daugelis su plaukų slinkimu susijusių teiginių tebūna mitas.

 

Kaip kovoti su dantų jautrumu?

Dantų jautrumas yra nemalonus pojūtis, kai dantys reaguoja į karštą, šaltą, saldų ar rūgštų maistą ar gėrimą, o kartais net ir į orą. Jautrumo jausmas gali būti aštrus, staigus ar gilus, danties nervo srityje. 

Dantys tampa jautrūs, kaip po emaliu esantis dentino sluoksnis, atsidengia ir yra atviras išoriniams dirgikliams. Tai gali atsitikti dėl dantenų atsitraukimo, kuomet per atsidengusęs dentino tubules, dirgikliai gali pasiekti danties pulpą, kurioje yra dantį inervuojantis nervas. Dantenos atsitraukimą skatina periodontinės ligos. Per tubules karštas, šaltas, rūgštus ar saldus maistas pasiekia nervą, todėl jaučiamas skausmas. Taip pat yra daug kitų priežasčių, dėl kurių atsiranda dantų jautrumas:

Šaltalankiai - plaukų stiprinimui ir grožiui!

Ryškiai oranžinės šaltalankių uogos –  pažįstamos turbūt kiekvienam iš mūsų bei žinomos kaip nuostabi ir labai sveika rudens dovana mūsų grožiui. Šaltalankių uogos naudajamos daugelyje sričių, o viena iš jų – kosmetikos pramonė, kur yra itin vertinamos vertingos šaltalankių uogų savybės.