Natura Siberica

Natura Siberica

Natura Siberica – tai natūrali kosmetika, pagaminta Sibiro laukinių žolelių pagrindu. Natura Siberica kosmetikos sudėtyje yra tokie reti Sibiro augalai kaip snieginė šiurė, mandžiūrinė aralija, rožinė radiola, Sibiro pušies aliejus, japoninė safora bei kiti aktyvūs ingredientai. Šie ekstraktai yra derinami su sertifikuotais ECOCERT ingredientais, išaugintais laikantis visų ekologinės žemdirbystės dėsnių ir puikiai sąveikaujančiais su Sibire augančiais augalais.

Natura Siberica produktai, praturtinti laukiniais Sibiro augalais, pasižymi išskirtinėmis savybėmis, kurios suteikia Jūsų odai sveikatą ir grožį. Sibiro augalai ypatingi tuo, jog auga ir išgyvena net ir prie sunkių klimato sąlygų (– 50 C ir itin stipriems vėjams), pasižymi antioksidantinėmis bei apsauginėmis savybėmis. Būtent dėl šių savybių Natura Siberica kosmetikoje naudojami laukiniai Sibiro augalai, kurie apsaugo odą, esant bet kokiam klimatui. Dar vienas svarbus ypatumas, tas, kad Natura Siberica kosmetikoje naudojami augalai adaptogenai. Adaptogenai - tai medžiagos, padedančios organizmui prisitaikyti prie aplinkos pokyčių (šalčio, karščio, deguonies trūkumo). Jie stimuliuoja centrinę nervų sistemą, gerina ištvermingumą bei didina organizmo atsparumą kenksmingam išorinės aplinkos poveikiui. Augalai – adaptogenai pasižymi tuo, jog gali prisitaikyti prie atšiauraus klimato sąlygų, tokiu būdu išlaikant savyje visas veikliąsias medžiagas. Tokių augalų ekstraktai itin teigiamai veikia odą, gali pagerinti bendrą tonusą bei sulėtinti odos senėjimo procesus. Sibire yra randami 4 augalai adaptogenai, kurie yra naudojami Natura Siberica kosmetikoje:

 • Rodiola rožinė (Rhodiola Rosea) – tai viena geriausių priemonių sulėtinančių senėjimo procesus.
 • Sibiro ženšenis (Panax Ginseng Sibirian)  - dažnai naudojamas gydant infekcijas bei kitas ligas, taipogi jis gerina išorinę odos būklę.
 • Citrinvytis (Limonnik Nanai) – pasižymi gydomosiomis savybėmis. Praturtintas vitaminu E, vitaminu C, mineralais ir eteriniais aliejais, itin vertingais Jūsų plaukams ir odai.
 • Mandžiūrijos aralija (Manchurian Aralia) – jos šaknų nuoviras naudojamas numalšinti dantų skausmą, stomatitą, gerai tonizuoja. Priemonės praturtintos aralijos ekstraktu puikiai jaunina ir stiprina odą, saugo nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Natura Siberica kosmetikos pagrindą sudaro Sibiro kedrų aliejus, kuris išgaunamas Italijoje. Kedrų aliejus išsaugo visas savo maitinamąsias ir gydomąsias savybes, nes jis išgaunamas be jokio terminio apdorojimo. Aliejus praturtintas didele koncentracija nesočiųjų riebalų rūgščių, mineralinėmis medžiagomis, aminorūgštimis, vitaminu E, F ir vitaminu C. Kedrų aliejus toks vertingas, kad gali būti naudojamas kaip atskira priemonė, puikiai maitina ir drėkina odą, saugo nuo neigiamo aplinkos poveikio, atkuria plaukų struktūrą, minkština ir teikia žvilgesio.

Natura Siberica kosmetika yra natūrali, kurios sudėtyje nėra kenksmingų aplinkai ir odai ingredientų, tokių kaip SLS, parabenai, PEG, silikonai ir kt. Natura Siberica gaminiuose tokie ingredientai yra pakeisti kitais – natūraliais ingredientais. Pavyzdžiui, vietoj PEG-emulsiklių, galinčių suerzinti jautrią odą, yra naudojamos natūralios medžiagos iš cukraus ir amino rūgščių. Kaip konservantas naudojamas naujausias komponentas Neolone CapG. Šis pasirinktas konservantas nesikaupia organizme, nesukelia alergijos. Putojimą sukeliančiuose produktuose, kaip putojimą sukeliantis komponentas yra naudojamos augalinės kilmės medžiagos iš cukrašvendrių, kukurūzų, kokosų aliejaus.

Natura Siberica – grožis turi būti natūralus!

 • Europos ICEA sertifikatas;
 • Europos EKO BIO kosmetikos sertifikatas;
 • Natūralūs ekstraktai, sertifikuoti ECOCERT (Prancūzija);
 • Testuota FERRARA universiteto laboratorijoje (Italija);
 • 100 % natūralūs komponentai;
 • Augaliniai komponentai;
 • Sudėtyje nėra SLS ir PARABENŲ, sintetinių kvapiklių ir dažiklių;
 • Parfumerinių kompozicijų sudėtyje NĖRA ALERGENŲ;
 • Putojantis pagrindas – NATŪRALIOS AUGALINĖS AMINORŪGŠTYS;
 • Šalto spaudimo NATŪRALUS ekologiškai ŠVARUS įvairių rūšių ALIEJUS.

Natura Siberica prekių asortimentas