911

911

Jau senų senovėje mūsų protėviai naudodavo įvairius, pačių pagamintus kremus, tepalus kurių sudėtyje naudodavo įvairius žolelių ekstraktus, augalus. Laikui bėgant buvo atskleistos tokių kremų receptūros, ir gaminami derinant kartu su šiuolaikinėmis technologijomis, patirtimi bei žiniomis. Kosmetiniai preparatai kūnui pasižymi ne tik regeneruojančiomis, raminančiomis, bet ir drėkinančiomis, išlyginančiomis, minkštinančiomis savybėmis. Todėl tokių produktų privalumas tas, kad ji tarsi apjungia kiekvienos srities vertingąsias mūsų sveikatai ir grožiui savybes ir suteikia dvigubą teigiamą poveikį. 

Mes pristatome išskirtinę seriją – „911 - Jūsų gelbėjimo tarnyba!“

911 produkcijos asortimente rasite priemones, skirtas kūnui, veidui, galvos odai. Priemonės lengvai ir greitai įsigeria į odą, nepalieka nemalonaus pojūčio ant odos paviršiaus. Be to, priemonės itin ekonomiškos naudojimui, jų užtenka ilgam laikui.

911 produktų sudėtyje yra daugiau nei 40 % eterinių aliejų, įvairių žolelių ekstraktų, vitaminų, mikroelementų. Būtent todėl 911 produkcija pelnė pripažinimą daugelio vartotojų vaistinėlėse.

Priemonės kojoms skirtos kovoti su prakaitavimu, nuospaudomis vėsina ir dezodoruoja odą.

"911 – Jūsų gelbėjimo tarnyba" – tai ne iš piršto laužtas šūkis, tai tikras pagalbininkas, kuris visada gali būti šalia, kai Jums reikia skubios pagalbos.

911 priemonių asortimentas