Natura Siberica Royal Caviar

Natura Siberica Royal Caviar

Natura Siberica pristato naują seriją - ROYAL CAVIAR - pagamintą juodųjų ikrų pagrindu. Royal Caviar serija, pagaminta juodųjų ikrų pagrindu, saugo odą nuo senėjimo procesų. Bėgant metams kolageno gamyba lėtėja, todėl lėtėja ir odos ląstelių atsinaujinimo procesas. Organizmas nespėja pilnai atsistatyti, o kasdieninis stresas ir kenksmingi išoriniai veiksniai dar labiau greitina odos senėjimą. Būtent todėl regeneracijos procesų palaikymui odai būtina pagalba iš išorės. 

Natura Siberica specialistai sukūrė specialų UNIKALŲ atstatantį kompleksą, pagamintą juodųjų ikrų pagrindu. Juodieji ikrai vertinami visame pasaulyje ne tik kaip retas ir brangus delikatesas, bet ir kaip proteinų, aminorūgščių ir vitaminų būtinų odai šaltinis.

Juodųjų ikrų pagrindu sukurtas atstatantis kompleksas CaPearl®, esantis Natura Siberica Royal Caviar produktuose, suderintas su proteinais, mineralais, vitaminais, aminorūgštimis ir natūraliais augalų ekstraktais maitina odą, aktyvizuoja kolageno gamybą ląstelėse, lygina raukšles, suteikia odai elastingumą ir stangrumą.